واژه های غریب

به همان راحتی که پا بر قبر میگذاریم بر خون آدم ها هم گذاشتیم. بیچاره صدایشان هم درنیامد که اوی یاروئه!! بی زحمت پاتو بردار. به قول دکتر:آنها که رفتند کاری حسینی کردند و آنان که ماندند باید کاری زینبی کنند و گرنه یزیدی اند..خودمان را با خیلی چیزها گول میزنیم. همین آرمان خواهی٬ عجب درد مسخره ایست که ما به آن دچاریم. یا این ایدئولوژی که کلمه دهن پرکنی است. از همان اول نباید پایمان را روی قبر می گذاشتیم. روی خون. روی آدمها!

دیروز نگاهم به تقویم افتاد. انگار تقویم خجالت کشید افتاد. امروز روز جمهوری اسلامی است.همان روزی که مردم به این عبارت آری گفتند ولی معلوم نشد به چه چیزهایی نه گفتند.

گذر:پلی تکنیکی ها بخوانید(یک پنجره)  /  چه میکنه این ایدئولوژی۱(بر ساحل سلامت) / انقلابی های آجرپران (جمهور)

/ 13 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خبرنگارافتخاری نيويورک تايمز

«...همان روزی که مردم به این عبارت آری گفتند ولی معلوم نشد به چه چیزهایی نه گفتند....» جمله زيبا و پرمغزيست...نوشته های ۸۶ رنگ وبوی ديگری دارند...سال نو شما هم مبارک و پر از شادی و موفقيت باد...

حمید

متأسفانه حتی همون چیزهایی که مردم بهش آری گفتند هم اجرا نمیشه

باران

سلام مدتهاست به وبتون سر ميزنم.عاليه.عکس بالای وبتون چقدر قشنگه.ببينم کی بايد کار زينبی کنه؟ما؟شايد......

باران

سلام سر بزنيد يه سوال دارم دوست دارم جوابش رو بدونم.

یک اخراجی

وبلاگ بازتاب نقدهای مطروحه در خصوص فیلم اخراجیها (وبلاگ یک اخراجی) با بیش از ده نقد جدید به روز شد. شما هم اگر مطلبی در خصوص این فیلم و یا نقدهای مطروحه در این وبلاگ دارید می توانید مطالب خود را در وبلاگ یک اخراجی بازتاب دهید.

محمد

از کجا معلوم که به اين واژه آری گفتند.آن موقع مردم به آيتالله خمينی رای دادند.

بوی خاک

مغز نوشته‌ات بدجوری تلخ و آزاردهنده بود. همین هم باعث شد به غایت به فکر فرو روم، واقعا چرا...؟؟؟

hani

cool