خاتمی نماند بدون آنکه برود

آقای خاتمی در تمام مدت این چند ماه که به تکاپو افتادیم تا برای آینده کشورمان کاری کنیم به خاطر داشتیم حرفهایتان را که میگفتید "قهرمان سازی و قهرمان پروری نکنید" زین سبب هم" خاتمی خاتمی" را فریاد میزدیم بدون آنکه " خاتمی خاتمی" را بشنویم. همه و همه از برای ایران بود و  آزادی و امید.

آقای خاتمی

شخصا در این چند روز که قرار بود  انصراف دهید بیش از آن که چون دیگر حامیان نگران باشم و یا ناراحت، تامل کردم و خرسند شدم. خرسند شدم از این که خاتمی همان معلم اخلاق همیشگی است. کسی که دنیای سیاست نمی تواند آلوده اش کند. کسی که بر سر قولش می ماند. کسی که دیگر حاضر نیست حقیقت را فدای مصلحت کند. خرسندم که این سرمایه پیش از آن که در جنجال انتخاباتی با خودی ها و غیرخودی ها بسوزد از خودش و صفاتش محافظت کرد.

جناب آقای خاتمی، قهرمان ارجمند اصلاحات!

به اطلاع میرساند که نه تنها ناامید نشده ایم که با انصرافتان خونی تازه و غریب به رگهایمان ریخته شده. انگار برای نیل به هدفمان مصمم تر شده ایم. کما فی السابق آماده ایم که نقش خودمان را ایفا کنیم. کاندیدای نهایی اصلاح طلبان هر کس که باشد ما برای تحقق وعده های اصلاح طلبانه مصریم. به سان ۴ سال پیش در برابر بدخواهان از جنس تحریمی و تزریقی می ایستیم تا آنجا که توان داریم.

آقای خاتمی

همانطور که پیشتر گفته بودید اصلاحات در این مملکت نه کاری یک شبه نه ۴ ساله و نه ٨ ساله است. نه در چند ماه گذشته و نه در ماههای آینده و نه پس از پیروزی احتمالی اصلاح طلبان در انتخابات این راه به پایان نرسیده است و مدعیان و دلسوزان از تکلیف مرخص نشده اند. از امروز که انصرافتان را اعلام فرمودید منتظریم تا فعالیت هایتان را برای تحقق اصلاحات بیش از پیش ببینیم. منتظریم که زین پس شما از بقیه دعوت کنید تا برای نجات به صحنه بیایند.

در پایان صمیمانه بگویم که سید ما نرنجیدیم..

/ 1 نظر / 23 بازدید
مهاجر

مطلبی در زمینه انتخابات و حضور مهندس موسوی با عنوان “مرگ شیرین همسایه ” در سومین پست وبلاگم قرار داده ام که شما را به خواندن آن دعوت می کنم . ضمناً در صورت تمایل سایت و یا وبلاگی خاص ، استفاده از آن با ذکر منبع بلامانع است . http://garmayesabat.blogfa.com