اين روزها

۱.مادربزرگم پریروز به رحمت خدا پیوست. غریب بود٬ غریب هم رفت. مراسم خاکسپاری حال عجیبی داشتم. به خاطر عذابهایی که کشید بغض سنگینی داشتم ولی نذاشتم گریه هام قاطی دورویی های بقیه بشه....ایشاالله که آروم بخوابی خانوم جون.

۲.خبرهای تجمع دیروز خیلی خوشحالم کرد.پیش بینی میکردم که تجمع باشکوهی باشه. اتحاد برای رسیدن به آزادی و عدالت باارزشه.اینکه دانشجویان با تفکرات مذهبی یا لیبرالی به دستگیری دانشجویان طیف چپ اعتراض می کنن معانی خوبی میده. نشون میده که جنبش دانشجویی یواش یواش به دوران بلوغش نزدیک میشه. امیدوارم که انحصارطلبان پیامهای این روزهای دانشگاه رو دریافت کنن و حساب کار بیاد دستشون.

پ.ن: یه پلو دیگه بده بالای سفره.

/ 9 نظر / 5 بازدید
آزادی - برابری

دوستان، علی رغم فشارهای امنیتی و بازداشتهای گسترده، دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب تجمع خود را به مناسبت روز دانشجو (16 آذر) در دانشگاه تهران هرچه با شکوه تر برگزار کردند. دانشجویان آزادی خواه و برابری طلب اعلام میدارند که تا آزادی کامل تمامی دانشچویان دستگیر شده از پای نخواهند نشست. برای کسب آخرین اخبار و گزارشها از تجمع روز 3 شنبه و وضعیت دستگیر شدگان، از وبلاگ ما دیدن فرمایید.

محتضر

هر وقت مادر بزرگ عريزی از دنيا می ره واللاهه خودمو سهيم می دونم تو غم اونايی که از دست دادن اش / بعد اش هم بلا فاصله ياد -مشنه- مادر بزرگ خودم می افتم که بقول زنده ياد فروغ چادر نماز اش بوی مرگ می ده / خدا بش طول عمر بده ولی می دونم که روز از دست دادن اش برام زوز بسيار بسيار سختی خاهد بود/ خدا بيامرزه مادر بزرگ عزيز شومارو درباره ی جنبش دانشجويی بعدن باهم صحبت می کنيم و فکر می کنم که بد سليقه گی است که نوشته ات رو درباره ی مادر از دست شده ات را با يک متن سياسی تو يک پست آوردی!

ياردبستانی

سه روز روزه سیاسی برای حمایت از یاران دبستانی دربندمان٬ احسان ٬ مجید و احمد اول تا سوم دی را روزه سیاسی می گیریم. اول دی به نام احسان منصوری دوم دی به نام مجید توکلی سوم دی به نام احمد قصابان با خبر دادن به دوستان خود این حمایت معنوی را باشکوه تر کنید.

سهيل

تسليت ميگم و آرزوی آرامش برات دارم ممنون که خبرم کرده بودی

علی

سلام. حاجی تسليت عرض شد... اونا که می رن واقعا گلن که باغبون برشون می دارهو ماها ميمونيم تا....:( کاش ببينمت..

leadenn

تسليت عرض ميکنم.

پگاه

از مرگ... هرگز از مرگ نهراسيده ام اگر چه دستانش از ابتذال شکننده تر بود هراس من-باری-همه از مردن در سرزمينی است که مزد گورکن از بهای ازادی ادمی افزون باشد. شاملو

لی لی

خوابيدی بدون لالايی و قصه بگير اسوده بخواب بی درد و غصه ديگه کابوس زمستون نمی بينی توی خواب گلهای حسرت نمی چينی.... تسلييت ميگم