بروبچ اراذل! به کجا چنین شتابان؟!

در پی اجرای مرحله اول طرح برخورد با مزاحمین نوامیس ملت، اراذل و اوباش و معتادین، و همچنین پاکسازی محل تجمع ایشان در بسیاری از محافل علمی و فرهنگی کشور این سوال مطرح شد که با توجه به بحران اشتغال و وجود میلیون ها بیکار در سراسر کشور و عضویت اراذل و اوباش و معتادین در این اتحادیه بیکاران، بروبچ کجا خواهند رفت؟!

مصلحان نظام گزینه هایی از قبیل خونشون/خونمون/اتاق تمساح هاو حیاط را پیش پای این دوستان قرار دادند. واقعا جای بس تعجب است که فرزندانی که در دامان نظام اسلامی متولد و رشد یافته اند به این بیراهه ها کشیده شده اند.

پ.ن: در پی اجرای این طرح خبرهای بسیار زیادی از توبه و گرایش به اسلام و نظام ولایی در بین اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس به گوش می رسد که در این خصوص باید به مجریان این طرح تبریک گفت.

/ 5 نظر / 6 بازدید
مشرک

سلام بابا تو را چه به اراذل واوباش راستی یک نظری دارم می خواهی یک گروه اراذل هم ما تا’سیس کنیم معروف شیم؟[گریه]

سمیه

یلدا گفت واست نظر گذاشته.کو پس؟[سوال]

پنجره چوبی

ببین اینی که گفتی دو مقوله جداست،هستند بیکارانی که چشم پاکند و نجیب و برعکس آقایون زن و بچه دار سالخورده و ثروتمندی که دنبال یه دختر همسن ناموس خودشون راه میفتن و بوق میزنن. من کسی رو میشناسم که طی اجرای این طرح بخاطر دوتا بوقی که برای یه خانم زده بود سه روز بازداشت بود. و در عین بیرحمانه بودن رفتار پلیس، صمیمانه ازشون متشکرم چون این جماعت چشم چران را لیاقت دموکراسی و احترام نیست چرا که تا حالا کسی بهشون چیزی نمیگفت و اونها چنین میکردن.