صدای تلخ دورترها!!!

دلم خراب چشمان ناشکیبای توست. مرا که به خلوت شبهای بی کسی نمی بری هیچ ٬ هیزم وار در آتشی سرد و نمور می اندازی که نه من خودم را بفهمم ونه تو را.آخر جواب بچه های تازه زاییده شده ذهن من را ٬من باید بدهم یا تو؟چرا چنین می کنی با تمامی من. کنایه های سرد من چه کم از ناله های مجنون دارد ٬ چون سرد است ؟ چون کنایی تر است؟ دیگر مگر زمانه مجال صراحت میدهد؟ بگذار تا به ناله مستورانه ای نشانی ات دهم که من دیگر من نیستم. دیریست که او شده ام . او که نمیدانم کیست کجاست.

آهای پرهای سوخته٬ بالهای شکسته بی تابی نکنید. مجنونی بی ثبات را یاری دهید که دیگرانی به تمسخرش نشسته اند. ای تمام دلهای زخم خورده اندکی این سو بنگرید تا به زمین خوردن پروانه ای را تماشا کنید. هزار شمع خاموش حسرت سایه آن را دارند و او داغدار شمعی افسرده است که به آرمان های زمان خود دشنام میدهد.

فغان از عاشقان بی اراده.

Soaring%20Alone%20700_2006_02_23.jpg

پ.ن: جدی نگیرید

/ 13 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

خوب شد شما يکی اين پ.ن. رو گذاشتی وگرنه بنده نمی‌دونستم با اين حجم رفقای سوته دل چه کنم

مانا

به نام او .... نفرین خدا بر تمام کسانی که مجنون بی ثبات را به تمسخر گرفتند ..... خوشا به حال دیوانگان که ملکوت آسمان مال آنهاست ..... مانا باشی.

مرتضی جلالی

بچه های زاييده ذهن را به مادرشان که همانا ذهن باشد بسپار! تو به دنبال مادر خود که در دلت جای دارد بگرد او راهت را روشن ميکند. ذهن را به حال بگذار. اگر توانستی به سکوتش برسان که سعادتی است.

آذر

ميشه يه ايرادی ازت بگيرم؟ من اينجای متن رو نپسنديدم(حالا حتما ميگی خوب به درک) .آخر جواب بچه های تازه زاییده شده ذهن من را ٬من باید بدهم یا تو؟ فعلا چیزی تو ذهنم نیست که بگم میتونستی اینو به جاش بگی فکر میکنم نظر خودمو میگم البته اگه بدت نمیاد..خبرم کن تا بهت بگم اگه بدت نمیاد

Nima.A

عرض ارادت داريم خدمت شما

یاسمن

سلام.... با فکر انجمن موافقم اگه کاری بايد کرد خبر بديد.....

پانی

تمام من به نام تو .. شعر دوباره ميشود

پوياهه

جو عاشقی و بچه های گل . تو پنجشنبه ها لینکیدم تو را