نوبهار!

محرم امسال مد شده بود با رنگ پلاستيک روی شيشه ماشينا يا روی بدنه چيزايی نوشته می شد در ارتباط با ايام غزاداری.عباراتی مثل . يااباعبدالله الحسين ٬ عشق است ابالفضل٬ يا حسين شهيد ٬ عباس علمدار٬ يا حسين مظلوم و... صد تا ديگه. يادمه تو ترافيک همون روزا يه بار بارون اومد و خيلی از نوشته ها رو شست.گذشت و دوباره واسهء اربعين يه عده نوشتند.ديشب يه جايی داشتيم می رفتيم عيد ديدنی ٬ روی يه ماشين که يادم نيست چی بود نوشته شده بود: يا امام حسن مجتبی.گفتم که يادم باشه بهت زنگ بزنم بگم تولدت مبارک.

پ.ن:هنوز!!

/ 8 نظر / 4 بازدید
نسيم

سلام خصوصيات پسرای بيکار خوشحال ميشم يه سر بزنين

sargardan

سلام/ موضع گيری : از نظر من شاد بودن برای عيد و غمگين بودن برای اربعين هيچ منافاتی با هم داره.... و اين بار اول برای هيچکدام از ما نيست که از دو واقعه ی متفاوت همزمان شاد و غمگين هستيم... ما بايد ياد بگيريم مسايل رو با هم قاطی نکينم همين. ( پی نوشت : از اونجايی که سر ساده ترين مطالبی که مينويسی هميشه کلی دعوا ميشه من سزيعا موضع خودم رو اعلام کردم... )

تربچه نقلی

سلام کوچولو . بابا به تو چه یکی دلش می خواد با امام حسن اینجوری حرف بزنه این به تو چه ربطی داره عزیز...

احسانه

سلام و ممنون از لطف.. مي دوني چيه.. من نمي خواستم اصولا درباره اين مباحث اخير وبلاگت نظر بدم.. درباره قضيه شهدا هنوز نمي تونم نظر دقيق خودم رو عنوان كنم البته اگر از دانشجوهاي شريف بودم قطعا براي جلوگيري از ورود حداديان هم كه شده از دسته مخالفين بودم.. ولي.. بگذريم.. اين دوست سرگردان ما در كامنتش نوشته كه شاد بودن براي عيد و غمگين بودن براي اربعين هيچ منافاتي با هم نداره.. ولي به نظر من داره.. مي دوني دوست عزيز.. خيلي نامرديه كه ما بگيم براي اربعين غمگينيم.. خدا وكيلي كي براي اربعين غمگين ميشه؟؟ ولي انصافا به خاطر عيد اصولا آدمها شاد و خوشحال مي شن.. حتي به بهانه تعطيلي ها و ديد و بازديدها و بهار طبيعت هم كه شده.. هميشه سعي كردم اين رو فراموش نكنم.. كه من اول يك ايرانيم و بعد يك مسلمانم.. اسلام دين من است ولي ايران وطن من، نژاد من و همه ريشه هاي من است.. نمي دونم چرا هيچ كدوم از ما نمي تونيم اين رو بفهميم.. يا شايد هم مي ترسيم از اينكه بيانش كنيم.. شاد باشي و هميشه سلامت... چاي خواستي باز هم در خدمتيم..

من او هستم

با احترام به احسانه من هم يه زمانی با اين سوال رو به رو بودم که من اول ايرانی ام يا مسلمان.؟ولی الان يه کمی دارم به اين گرايش پيدا می کنم که من اول مسلمانم

ناز پر ی

به نام خدای عشق :سلام دوست خوبم.سال نو تهنیت باد.....من مجر ی تلویزیون1.EBCهستم و اشعار عاشقا نه را در بر نا مه ام میخوا نم .در صورت تمایل اشعار و متن ادبی خود را برای من بفرستید تا به نا م خودتان بخواندم...... منتظر ایملتان هستم......سبز باشید و عاشق بما نید ....عاشقا نه ها با ناز پر ی اين تلويزيون را می توانيد از سايت www.pamtv.us ببينيد

sargardan

منم به اين اعتقاد دارم که ما اول ايرانی هستيم بعد مسلمان .... همين !!!

bade saba

مسلمان مسلمان مسلمانی زسر گيريدکهکفر از شرم يار من مسلمانوار می ايد