مصلحت، مسئله این است

تبریک میگم به همه طرفداران پرسپولیس و تبریک میگم به همه طرفداران سپاهان که بعد از بازی برای بازیکنان تیم محبوبشان ایستاده دست زدند  و از تلاش آنها قدردانی کردند. بازی در نیمه دوم خیلی نفس گیر بود و علیرغم آن که حمله به یک گل بود بخت مسلم گلزنی آنقدرها هم زیاد نبود.

پرسپولیس باید قهرمان میشد تا این ۹۰۰۰۰ نفر آسیبی به خودشان٬ شهرشان٬ و همشهریانشان نرسانند.بدین سبب  آنقدر وقت اضافه داده شد تا تیم پایتخت به گل دست پیدا کند و قهرمان شود. به این قضیه اضافه کنید به ازای هر خطا کارت زرد برای سپاهان.

/ 9 نظر / 5 بازدید
سمیه

خداییش استادی. چی بود این همه وقت اضافه؟

الهام

من که با حرفهات مخالفم.مصلحتی در کارنبود.به اون6 امتیاز فکر کن... پس: پرسپولیس قهرمان میشه خدا میدونه حقشه [لبخند] هوررا

سمیه

بلی تو شبیه "او" هستی..

یلدا

سپاهان برای ما همیشه قهرمانه.ولی متاسفانه فردوسی هم پرسپولیسی بود و آخر شاهنامه را سرخ سرخ نوشت...

سمیه

این یلدا دوست منه ها.[نیشخند]

محمدرضا یزدان پناه

سپاهان خوب بازی کرد اما فکر میکنم در تعریف استکبار در فوتبال ایران کمی به بیراهه رفتی. این دلیل نمیشه که چون استقلال و پرسپولیس متعلق به تهران هستند پس تیم های استکباری هستند!!!

سپاهان

بچه ها خواهش میکنم تو وبلاگاتون درباره مصدوم ها ی سپاهانی بنویسید رسانه ها که چشمشون رو روهمه چیز بستن اون از فردوسی پور که آقا به بهانه دلخراش موضوع از گفتنش امتناع کرد(آخی طفلک) اونم از باقی مطبوعات .... خداروشکر که سپاهان قهرمان نشد وگرنه معلوم نبود چندتا کشته میدادیم خدایا ما فقط تو رو داریم و بس ....

مشرک

بی خود دلمون را خوش کرده بودیم از اونهمه حق کشی نباید گذشت راستی چرا این تهرانیا اینقدر وحشیند؟[نیشخند][شیطان]