منتظرای دل به جاده داده

من تمام دیشب را بیدار بودم.
یک مبارزه با خود با عنوانی دروغین.«شرکت در کلاس صبح».بارها پلک هایم به هم آغوشی شتافتند و من...باز بیدار ماندم. ایستادم. راه رفتم. نشستم ولی با یقین ماندم. عضلاتم از زیر بار در میرفتند. شل شده بودند. هی من را نقش زمین می کردند. من برمی خواستم چون که می خواستم که بر خیزم. یک شکنجه اجباری. یک زندانی درون تن، نه یک تن به گرد یک زندانی که خود زندانبان و شکنجه گر خویش است.
چشمانم نقش جان را بازی می کردند.گاهی می رفتند و باز باقی می ماندند. انگار که منتظرند.انگار که چیزی را در بقایشان جستجو میکنند. چیزی شبیه شهود.
آخ ای کاش شمع دم دست داشتم . سلولم تاریک است.
..

پ.ن:واقعا برای یک نفر چه هدیه ای بخرم که هم جدید باشد٬ هم قابل استفاده٬ هم نزدیک! ٬هم در شاءن و هم ده هزار تومن بیشتر نباشد؟

/ 5 نظر / 5 بازدید
غزال

سلام دراعتراض به ساخت فيلم ۳۰۰ تصميم به ساخت بمب گوگلی گرفتيم. در صورت تمايل به همکاری آخرين مطلب وبلاگ من را کپی و در وبلاگ خودتان به عنوان مطلب ارسال کنيد. با تشکر

هستا

الهی ! همه می خواهند که در تو نگرند من می خواهم که تو در من بنگری وبلاگ زیبایی داری به منهم سر بزن منتظرتم

مريم

من يه چيزی به ذهنم می رسه که خوبه. اما قابل استفاده نيست به اون معنا! يه کتابی هست به نام اصفهان جلد زرشکی رنگی داره. توی کتاب فروشی های مهم پيدا می شه. عکسای فوق العاده زيبايی از اصفهان توش داره که هر وقت نگاهش کنی دلت باز می شه. دقيقا ده تومن است. هر صفحه اش يه عکس خيلی زيبا داره. بد نيست يه نگاهی بهش بندازی!

مقداد

می تونی يه روسری خوشگل بخری يا یه شال قشنگ

الهام

تو کتاب فروشی های مهم! اوهوم