24 تیر تولد 4 سالگی "من او هستم"

دو روز دیگر این دفتر یادداشت دیجیتال ۴ ساله می شود. دفتری که من بعد از یک سال وبلاگ نویسی پراکنده به آن رسیدم. دفتری پر از خاطرات و پر از حرف های نگفته. دفتری که گاهی من را تمام رخ به تصویر می کشد. قصد داشتم تا به مناسبت تولدش لباسی نو بپوشانمش ولی افسوس که گرفتاری مجال این نوع رسیدگی ها را از من گرفته. به مناسبتش تنها خواهم نوشت. از وبلاگ از من او هستم و از خودم.

پ.ن:در روز شنبه ٢٨ آذر ٨٣ در مطلبی با عنوان "فرهنگ سایه ها" اینگونه نوشته بودم:

پنهانی نیمی از ناگفته ها ٬با جانشینی از مبهمات٬ در این میان نافهمانی چون من و شاید آنان که نمی شناسمشان و شاید هیچ روز نشناسمشان٬به راحتی راه رفتن می افتند و تا برخیزند مسابقات پایان یافته ٬ چه اصراری داری اگر می بینی آنطور نیست که باید باشد .حتما باور می کنی اگر بگویم آنچه واقعیت دارد را ٬من اصراری به اجبار آنچه خود به آن می اندیشم ندارم ٬ من آن روز غرور خود را باز خواهم یافت که دیگرانی دنبال من باشند، نه آنچه من را می شناساند و تو آن روز از دیگرانی نه از من.

/ 11 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سبزه خانوم

مبارک باشه، من بعد از چهار سال نوشتن ، دفترم رو ترک کردم و از اون اتاق شیشه ای که درست کرده بودم فرار کردم به یه جایی جدید با نام و آدرس جدید تا شاید بتونم یه کم واسه خودم فقط و فقط واسه خودم بدون هیچ تعارف و ترسی حرف بزنم.

پدرام علیزاده

درود دوست گرامی از طریق دوست عزیزم محمدرضا یزدان پناه امروز با شما اشنا شدم و از این اشنایی خوشحالم. از این به بعد باید مزاحمت منو تحمل کنید! چون من دوستای خوب رو بدجوری اذیت میکنم!! زنده باشید به عزت و عشق[گل]

فرشته

مبارک است.انشاا...همیشه مانا باشید.

رحمتی

تا با غم عشق آشنا گشتیم از نیک و بد جهان جدا گشتیم

نوید

سلام تولد گفتن ها وگفتنی هاتان مبارک[گل]

بهنام

مباركش باد...

پنجره چوبی

مبارکه ! البته منظورم شهر مبارکه نبودا یه جورایی حق آب و گل داری در این جامعه مجازی

مشرک

سلام شرمنده حاجی نتوانستم از نظرات ارزشمند خودم بهره مندت کنم خوب تولد بدون کیک وشیرینی وشام که تولد نیست[نیشخند]