استقبال پلی تکنيکی!!

13_8509200437_L600.jpg

دیروز احمدي نژاد  به پلي تکنيک رفت...يادم هست که سال گذشته هم قرار بود بيايد.سال پيش شب قبل از تشريف فرمايي هنگامي که ما براي تمرين سنگ رفته بوديم متوجه نيروهاي امنيتي در اطراف سالن شديم.به ما اجازه ورود به سالن تربيت بدني ندادند.در جواب هم نکته قابل ذکري نداشتند.با پرس و جو فهميديم که قرار است فردا صبح آقاي مذکور بيايد.خبر پخش شد و همه خودشان را آماده کردند براي استقبال پلي تکنيکي!! فردا که شد از صبخ همه آمدند جلو سالن .ساعت از 8 گذشت ولي نيامد.يکهو خبر رسيد که رئيس جمهور به سفر خارجي رفته.
يادم نرفته که در تريبون آزاد دو هفته پيشش ياشار يک دعوت پلي تکنيکي از الف.نون کرده بود و بعدها هم که دستگير شد(خرداد 85) يکي از اتهاماتش دعوت رئيس جمهور به مناظره بود.
گذشت...
سيستم انتصابي به خيال خود دانشگاه را از آن خود کرد.يازده نشريه همزمان توقيف شدند.انجمن اسلامي جعلي درست کردند و انجمن اسلامي منتخب را آنهم با 2800 راي نامشروع و غير قانوني خواندندو جالب اين که تابستان، آن هم شبانه ،ساختمان انجمن منتخب تخريب و اموالش به غارت برده شد.سال جديد شروع شد و با فعالين دانشجويي به شدت برخورد شد. احتمالا گمان مي کردند ديگر فرصت مناسبي است تا دکتر بيايد.
اين اتفاق دیروز افتاد تا با يک استقبال پلي تکنيکي استبداد رسواتر شود.

گزارشها را در روزنا / بی بی سی / ادوارنیوز / بازتاب / ایسنا / فارس بخوانید و ببینید.لینک ها در ستون کناری موجود است .گزارش کامل را در اینجا بخوانید.

/ 5 نظر / 8 بازدید
همشهري كاوه

دم همه‌تون گرم ... اي ول .... واقعا دم‌تان گرم ..... با اين‌كه احتمالا خودتان بهتر مي‌دانيد كه بعدا دهن همه اين دانشجوها را تك‌تك سرويس مي ‌كنند ولي، اميدوارم كه اين قضيه عوارض خيلي بدي برتون نداشته باشه .... دم‌تان گرم كه اين عوارض بعدي‌اش هم به تن خريديد و حرف‌تان را زديد..... يا حق

استاد کوچولو

سلام اين خبر رو خونده بودم . از بازتاب و عکس هاشو کامل ديده بودم ..... نمی دونم واقعا چه حسی داشتم . اما ....

دبیر

جناب مدیر مسوول! سلام. ندیدیم تون. نبودید؟ حتی اگه بگید بودید هم باور نمیکنم. مگه اینکه بگید این لینک متن رو بدون اینکه بخونید گذاشتید اینجا. بعنوان آدمی که از بالای جایگاه فیلمرداری که دوربینش رو پایین کشیدند، به قسمت پسرها مسلط بود!!!،،، وظیفه ی شرعی و اخلاقی و انسانی و پلی تکنیکی و غیره ی خودم میدونم که یه چیزایی اینجا بنویسم :) برمیگردم اگه عمری بود انشاءالله. علی یارتون

من او هستم

منتظريم... به اندازه کافی اين جور جاها بوده ايم

ر ا ی ع ت ب

دنبال يه مطلب اينجوری بودم/ خلاصه باشه و جان کلام و نوشته باشه. دانشجو هميشه بيداره. حتی اگه رييس جمهور يه ... باشه مثه الف نون!