فارغ التحصیلی و بی تلفونی

میگن فوقش لیسانس همین منو میگن. بالاخره بعد از ۶ سال تموم شد.البته فراموش نشه که من ٩ ترمه خوندم ولی خب به دلایلی ١٢ ترم طول دادم. امضا گرفتن از اقسا نقاط دانشگاه خیلی هم بد نبود. جدای از خستگیش و الافی خیلی از تغییراتی که داده شده بود و من ندیده بودم جالب بود. از جمله کل سیستم اداره امور خوابگاهها که روح دولت نهم در آن به وضوح دیده میشد به اضافه اداره امور فرهنگی!!!

حدود ٣٠ امضا تا به حال گرفتم که هیچ کدوم برای امضا چیزی رو چک نکردن. یعنی اگه شما هم به جای من می بردین امضا میکردن کما اینکه بعضی امضاها رو هم دوست گرامیمان زحمتش رو کشیدند.

 خونه جدیدمون هنوز تیلیفون نداره و من دسترسی کمی به اینترنت دارم.دوستان و آشنایان که در فراغ کامنت های من می سوزند پوزش اینجانب را بپذیرند.

پ.ک(پشت کامیونی!):

در بیابانها اگر صد سال سرگردان شوم
به از انکه در وطن محتاج نامردان شوم

/ 7 نظر / 17 بازدید
مشرک

سلام پس دلیل نبودن اینه........ راستی من وقتی اضا’ ها را می خواستم بگیرم همه سریعا" امضا’ کردن حتی رئیس دانشگاه جا چند تا از مسئوا ها که نبودن امضا’ کرد تا گفتم چرا؟ گفتند می خواهیم از شرت سریعا" راحت شویم راستی نظرت را در مورد پست تو خالی بدهی خوشحال می شوم[شوخی]

شیدای شب

منکه هنوز این چیزای دانشگاه رو تجربه نکردم ولی فراغ کامنتتو چرا [چشمک] [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

لینا

چه جالب.. اتفاقاَ من هم هفته ی پیش امضاهامو گرفتم و دقیقاَ همون چیزایی که نوشتین به چشمم اومد..حتی مسئول کلید که قاعدتاَ کاری جز گرفتن کلیدکمدها نداره بدون اینکه کلیدو بگیره امضا کرد.معلوم نیست فلسفه ی این امضا گرفتن ها چیه؟ ضمناَ تبریک می گم و آرزوی موفقیت میکنم در مراحل بعدی.

leadenn

خب من خیلی وقت بود نیومده بودم اینجا. از امور فرهنگی هم 500 تا ناقابل واسه نشریه ی ورودی جدیدا به جیب زدم و اومدم بیرون آخر تابستون. گمونم خانومام باید با دمپایی می اومدن :) منظور از اون نامردای پشت کامیون, استادای دانشکده بودن؟ بعد اونوقت بیابون کجاس؟

دانوب

هاهاها بلاخره فارغ شدی.باز آفرین به تو منکه بعد 1 سال هنوز یه امضا هم نگرفتم راستی یادم رفت بت بگم دیدی قهرمان شدیم هاهاها[شیطان] رقیق گرامی پیشاپیش تولدت مبارک عزیز دل یرادر[ماچ][بغل][گل][قلب]

دانوب

ما غلط املایی داشتیم یرادر= برادر

علیرضا

اگر می یای تبادل لینک کینک ما رو تو وبلاگت بزار بعد تو قسمت نظرات وبلاگم خبرم کن