کرکری2

همیشه از تیم ملی فوتبال ایتالیا بدم می آمده.

در علتش که جستجو کردم دیدم که زمانی که نوجوان بودم از اینکه دخترها و علی الخصوص خواهرم از بازیکنان ایتالیا که ظاهری شرقی و زیبا دارند خوششان می آید لجم می گرفته و احتمالا حسادت می کرده ام(از این نستا که به این دلیل متنفرم!! ولی به شدت از دل پیرو خوشم میآد). کمی بعد که از فرهنگ و تیپ مردم ایتالیا شنیدم و دیدم که به ایرانی ها خیلی می خورند این نفرت در این فاز قرار گرفت که ایتالیایی ها هیچ وقت فوتبال را فقط در زمین و از جنس فوتبال بازی نمی کنند. همیشه حاشیه ، ضد فوتبال و حیله وری در این تیم به چشم می خورد.

و از آنجایی که دو آتیشه آرژانتینم و آرژانتین اروپا را اسپانیا میدانند امشب به شدت از اسپانیا حمایت خواهیم کرد.باشد که مورد لطف پروردگار قرار گیرند و ما حین و بعد از بازی وحید و الهام را مورد عنایت خود قرار دهیم.آمین

پ.ن: فراموش نشود که بهترین فیلمهایی که دیده ام ایتالیایی بوده اند.

/ 8 نظر / 17 بازدید
نیما

ما هم به شدت هر چه تمام تر با شما در حمایت از این این ماتادور ها بیعت می کنیم، و محال است رخصت خودنمایی به این آبادانی های اروپا (به قول یکی از دوستان) بدهیم. باشد که درس عبرتی باشد برای نازی های نژادپرست. اسپانیا قهرمان است. فقط ژابی آلونسو. [چشمک] به وحید هم بگو از راه دور نیز اسماً و رسماً نوکریم.

نفیسه

سو آی دو توو اگرچه با نظرتان درباره ایتالیا به شدت مخالفم[لبخند]

پنجره چوبی

سلام بالاخره تو یه آرزو کردی و برآورده شد. حالا فکر میکنی تو فینال به آلمان میرسه یا نه؟ من که میگم نه!

روجا

حدس شما درست بود... اما متاسفانه شما رو به خاطر نمی ارم ...

الهام

من عادت کردم ایتالیا تو پنالتی ببازه! دفعه اولش که نیست. ولی خوب اسپانیا هم خوبه...

شیدای شب

ای ول به انتخابت.منظورم الساندرو دلپیروس دیگه[چشمک]

مشرک

سلام عجب حالا داشته باش روسیه انتقام 4-1 را بگیره ای حال می دههههههههههههههههههههههه