آغاز راه

448tum9.jpg

امدادهای غیبی و آشکار جواب نداد تا اصلاح طلبان پیروز اصلی میدان و حامیان رایحه احمدی نژاد بازنده اصلی باشند.اختصاص حدود ۴۰٪ آرائ کل به اصلاح طلبان ۳۰ ٪ به اصولگرایان ۲۷٪ به مستقلین و ۳٪ به حامیان دولت نتایج نهایی کل کشور در انتخابات شوراها بود.

بی شک بزرگترین پیروزی در تهران اتفاق افتاد.تمام تلاشها برای شکست اصلاح طلبان در میدانی که هیچ مبارزی نداشتند(رای شماری) هم ناکام ماند.علی رغم این که هنوز صدا سیما اعلام رای صندوق هایی را می کند که در آن نام اصلاح طلبان کمتر است ولی شمارش به پایان رسیده و نتایج حدود ۳هزار صندوق مشخص شده.ولی جنگ روانی رسانه ملی! ادامه دارد تا شاید فرجی شود.

آزمون سخت اصلاح طلبان در تهران و شهرهای بزرگ تازه آغاز شده. به زودی تمام ضعف های تهران به اصلاح طلبان و شورای شهر مرجوع می شود و احتمال زیاد بسیاری از توفیقات در رسانه ملی منعکس نخواهد شد.ولی دلمان به این خوش که مردم تغییرات را می فهمند...وظیفه سنگین این عده از اصلاح طلبی اعاده حیثیت از گفتمان اصلاح طلبی است.

گذر:انتخابات شوراهاي شهر اصفهان شبهه‌‏انگيز است(یاران بارن)  /  تلاش براي تغيير آراي مسجد جامعي(شهر فردا)  /  شمارش آراي شوراي شهر تهران پايان يافت(روزنا)  ب/ پيروزي اصلاح‌طلبان در شوراي شهر (روزنا)  /  مشکل اعلام نتایج:پروین احمدی نژاد (آفتاب)  / اعتراض دولت به دولت!(آفتاب)/ 10 نظر / 3 بازدید
باباي دل آرام

سلام تبريكات بين المللي به خاطر پيروزي قدم رنجه فرموديد الاطفتان مستدام باد

سالار کريمی

تبريک ميگم. به اميد پيروزيهای آينده. وبلاگ جذابی داری.

ممصادق

سلام. مرسی از نظرت. خيلی با حالی!

مريم

تبريک اصلاح طلب ها حالا اميدوارم اصلاح هم کنيد

یک دوست

با شمارش بیش از 1 میلیون رای فقط 4 نفر از اصلاح طلبان در جمع اعضای اصلی حضور دارند. آیا این را پیروزی بزرگ می دانید . اصلاح طلبان نیز بهتر است دست از اسهال طلبی برداشته و این بار فکری برای صیانت از آرای مردم کنند. چون اگر نتایج منتشر شده که قطعا با ارای واقعی فاصله زیادی دارد ، به عنوان نتیاج قطعی منتشر شود این آخرین انتخاباتی خواهد بود که مردم به این افراد اعتماد می کنند .

خاک سوخته

خطاب به اصول گراها:بوی دماغ سوخته مياد.

من او هستم(در جواب یک دوست!!)

راستی يادم رفت بگم شماها همتون عادت به مخفی کاری دارين؟ ترسيدی اسمتو بنويسی؟ بابا اينجا که ديگه ستاد انتخابات نيست.