وقتی من نبودم

چند روزی است که به خاطر گرفتاریهای شخصی و کاری تهران نبوده ام.به علت ماموریت کاری در نقاط دوردست و طبیعتا دوری از اخبار و وسیله های ارتباطی از خیلی از خبرها و اتفاقات بی اطلاع بودم. ۲و۳ ساعتی است که دارم مقاله و خبر میخوانم و تمام نمی شود.مهمترین مسائلی که دیدم مسائل مربوط به برکناری وزیر اقتصاد و افشاگر او در مراسم تودیع/مقاله چالش برانگیز مسیح علی نژاد و تریبون آزاد پلی تکنیک بود. که حسرت شرکت نکردن در این آخری خیلی زیاد بود.خوشحالم که با وجود همه فشارهایی که هست هنوز بچه ها دل دارند تا بایستند.خبرنامه امیرکبیر را بخوانید.

متاسفانه عدم تمرکز در این روزها نمیگذارد که ذهنم در مورد مسئله ای جمع شود و بنویسم.مخصوصا که خیلی دلم میخواهد در حوزه های سیاسی و اجتماعی بنویسم.

پ.ن: آخه دیوونگی هم عالمیه

/ 5 نظر / 18 بازدید
سید علیرضا شمس نیا

سلام وبلاگ خوبی دارید من نیز با مطلب کشتی‌های ایران بدون پرچم تردد می‌کنند! در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیام و نظرتان هستم .

پنجره چوبی

سلام اولا با اینکه رقیب ماید در قهرمانی ولی دیشب کیف کردم بعد سالها تو عربستان انتقام همه تیم های ایرانی رو گرفتتند اصفهانی های همیشه باهوش. شما هم اصفهانی هستی ظاهرا؟ فردا هم راجع به دانش جعفری و مافیا میخوام یه پست بنویسم.

لینا

من هم از شنیدن اخبار پلی تکنیک خیلی خوشحال شدم و واقعاَ از اینکه توی دانشگاه نبودم و نتونستنم با بچه ها همراه باشم ناراحتم.

مشرک

سلام نه تنها شما بلکه خیلی ها منتظر چنین موقعیت هایند حیف که از مکان مقدسی به نام دانشگاه اومدم بیرون و دیگر هیچ. کاش میدانستند که هر جا نوری را خاموش کنی شعله هایش دست و بعد وجودت را می سوزاند