چشم ساکت داغ!

من هم با زلالی تو موافقم٬ انگار ما دو در نگاهيم و بس.

هر چقدر سعی کردم نذاشت تو چشماش نگاه کنم.از همون روز تو دلم يه خبرايی شد .واسه اينکه بفهمم چه خبره خيال می کردم خب اگه نباشه چی؟ بعد گريم می گرفت.فرو ميرفتم تو خودم تا اينکه شب بشه و ستاره ها بيان.ميرفتم تو تراس کوچيک آپارتمان اجاره ای و تا صبح حرف می زدم.عين خلا عين چلا.يادم نيس آخرش چی شد.برو بابا حال داری.

هی ياروئه!!!! مجبورم.چه ميشه کرد زندگيه ديگه.

/ 4 نظر / 7 بازدید
مانا

به نام او ... آهای آدما ! آهای آدمای بی خیال که هی لاف عشق می زنین و خون به دل بقیه می ذارین . آهای آدمای بی بخار که حتی توی گرمای پنجاه شصت درجه ی فارنهایت یه دونه از سلولاتون هم تصعید نمی شه . با شما هستم ! با شمایی که هر شب واسه اینکه خوابتون ببره اسکناس های هزاری می شمرید و به ریش هر چی گوسفند شماره می خندید ! با شماها هستم که توی هفت آسمون حتی یه ستاره برای من دیوونه نذاشتید که دلم خوش بشه که آره بابا ما هم واسه خودمون کسی هستیم ... آهای آدمای کرگدن نما که تو این دنیای کوچیک دنبال هیچی از صبح می دوید و سر همه کلاه می ذارید و آخر شب بزور قرص ضد عذاب وجدان خوابتون می بره ....یکی داره اینجا توی لجن دست و پا می زنه .... خیال همه تون راحت ! اون آدم دست شما رو نمی گیره و نمی خواد کمکش کنید ... فقط اگه چشماتون هنوزم می بینه این صحنه ی داغ رو از دست ندین ....ساکت !!!!

orvar

نمی دونم چرا یه دفه یی یاد این تیکه از یه ترانه افتادم: نخواب رو بالش پرهای پروانه که فریاد تو رو کم داره محض خاطر این در به در شده زود به زود update کن؛ خودم که حس نوشتن ندارم حداقل با خوندن نوشته هایی از جنس نوشته های تو کمتر دلم برا نوشتن تنگ بشه

مقداد

سلام حاجی خوبی؟کم پيدايی!

ساره

وبلاگت رو کامل خوندم. حسوديم شد که تو می تونی اينقد راحت درمورد چيزهايی که در درونت می گذرن بنويسی. هميشه دوست داشتم با نوشتن خودمو خالی کنم اما تا الان نتونستم ! خلاصه اينکه خوشا به حالت. واقعا کارت عاليه. آپديت کردی يه ندا بهم بدی خوشحال می شم.