محمود جان حلالمان کن!

Untitled-1.jpg

توضیحات رئیس جمهور درباره مسائل مختلف لحظات خوشی را برای من و دوست عزیزم(کارگر)رقم زد. ما دفعات بسیاری را منفجر شدیم. اصلا عصبانی نشدیم و اصلا هم به ما برنخورد. محمودجان بسیاری از دلواپسی های ما را برطرف کرد. من و کارگر تصمیم گرفتیم از فردا هم خانه بخریم هم بنگاه اقتصادی کوچک و هم بزرگ راه بیندازیم. کارگر می خواست بانک خصوصی هم بزند ولی من منصرفش کردم. ما تاکنون گمان کرده بودیم که بانک های دولتی مال دولت هستند ولی امشب فهمیدیم که نامردها خودشان را چسبانده اند به دولت. خدا را شکر که محمود فهمید.این افزایش نقدینگی داشت ما را خفه میکرد اصلا قدرت خرید من و کارگر خیلی پایین آمده بود از بس در پول بودیم.

من و کارگر آرزو کردیم که ای کاش تحریم ها ادامه یابد چون محمود ما را روشن کرد که ما در این ۲۸ سال دیگر نیازی نداریم و امریکا دارد ضرر میکند. ضررهایی از قبیل بردن پرونده هسته ای ایران به شورای امنیت. محمود چقدر گفت که موضوع باید در آزانس باشد. خصوصا که الان سهمیه بنزین هم زیاد شده و دکتر البرادعی دیگر کمتر مشکل پیدا می کند.

کارگر رفت بخوابد و من چون مدیرعامل هستم بیدار ماندم.

پ.ن:محمود جان سلام مردم ما را به آن سنگ سیاه برسان. بگو برای به شکم بستن چه سفید چه سیاه.

/ 8 نظر / 7 بازدید
شايسته

آقا مگه قضيه شکارچيو نشنيدی با گرگه ای يا با ما

leadenn

به به شایسته خانوم گل ! ... چند روزه بدجوری به سرم زده برم یه مجوز آ۳ بگیرم.. نه اصن دلم میخواد بی مجوز یه عالمه حرف بنویسم بذارم جلو سلف... یاعلی

پگاه

ما ۲۸ ساله ياد کرفتيم بدون امريکا زندگی کنيم اما امريکا هنوز اينو ياد نگرفته....

پگاه

راستی به شايسه خانمم عرض ارادت داريم.به حرف حسين گوش نده کتابامو بخر

سميه (علمو صنعت!)

ااااااااا سلام شايسته. به اينجايی؟ بابا اين دوسته ما به ندرت کامنت ميذاره ها راسی شناختید؟ ما همانیم که نشرياتتان را آب نموديم!

علی

يا الله! مثل اينکه ما اينجا نا محرميم. البت ما چشامون درويش و سرمون به زيره. ؛آيت جان سلام....؛ يا علی.

محمدرضا یزدان‌پناه

سلام برادر! من می‌خوام به مطالبت لینک بدم ولی دیگه تقصیر من نیست که مطالبت لینک ثابت نداره. تو هم حلالمون کن

محمد پيره پور

سلام. مطالب خوبی دارید.لذت بردم. منتظر بازدید و نظرات شما از وبلاگم هستم. ممنون