می خوانیمتان پس بمانید

دیروز در سرمقاله کارگزاران مهران کرمی از واقعیتی مهم خبر داد و بی پرده سخن گفت و آن مشکلات مالی این روزنامه و حق و حقوق عقب افتاده اعضاست.
حال سوال اینجاست که با توجه به نبود رسانه های اصلاح طلب ما که داعیه اصلاح طلبی داریم چرا نباید برای بقاء همین چند روزنامه منتقد هزینه ای بپردازیم. براستی اگر هر کداممان به اندازه هزینه یک وعده غذا در ماه نتوانیم به این شریانهای انتقادی کمک برسانیم دیگر چرا نام خود را اصلاح طلب می نامیم. مهران کرمی اشاره خوبی داشت که اقتدارگرایان به این نتیجه رسیده اند که بهترین راه حذف رسانه های منتقد مشکلات مالی است. آیا ما اینقدر هم توان نداریم که لااقل نگذاریم روزنامه ای که هر روز آگاهمان می کند از این طریق از بینمان نرود.
وقت آن است که آستین بالا بزنیم و سنت زیبای گلریزان را برای  تزریق خونی تازه به شریان اطلاع رسانی احیا کنیم.

/ 3 نظر / 18 بازدید
الهه مهردل

دربازی دل نگاه من مست تو بود هربرگ دلم شکسته پابست توبود من شاه دلم را به زمین انداختم اما چه کنم که تک دل دست تو بود سلام دوست من دعوتتون می کنم به کلبه من هم سر بزنید خوشحال میشم منتظرم[گل]

پنجره چوبی

سلام حسین! خودت که دیگه دستت تو کار و میدونی کار یعنی چی بگذریم منم پستی در مورد شهروند نوشته بودم که با خوندن پست نمایشگاهت دوباره یاد گذشته افتادم ولی گل ریزان در شان این رسانه ها نیست بهترین کمک همین خریدن روزانه شان هست حتی اگر نخوانیم!

نگار

من حاضرم فی سبیل الله براشون کار کنم.کارت پخش کن نمی خوان؟