شفاف سازی از حرف تا عمل

در بین مردم سیاستمداران به ابهام در کلام و عدم پاسخگویی صریح شهره اند. این مسئله به کمک دولتمردان دولتهای کریمه!  تشدید هم شده است. تا حدی که گاهی پاسخ ها باعث دندان قروچه ی پرسشگر هم می شود.

میرحسین موسوی در شعارهای انتخاباتی اش اعلام کرده که در صورت انتخاب و تصدی بر پست ریاست جمهوری در موارد مختلف با مردم شفاف خواهد بود و با این ابزار از فساد پنهان جلوگیری خواهد کرد.

این شعار شهامت بسیاری می طلبد. در مملکتی که بسیاری از حقایق قربانی مصلحت سنجی ها می شود بسیار سخت است که رئیس جمهوری با دردست داشتن یک پنجم قدرت موجود بخواهد بسیاری از مسائل را بصورت شفاف برای مردم بیان کند. (از مهمترین این مسائل اعلام قراردادهای بخش نفت و گاز و پتروشیمی است)

با توجه به گرایش موسوی به اخلاق و اصول و همچنین عزت شخصیتی اش این شعار یکی از شعارهای قابل توجه و بسیار مثبتی است که در این کارزار مطرح گشته است و مانور روی آن از طرف هواداران توجه بیشتری می طلبد.

/ 13 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ali

khoobi? "i miss you" man siasat balad nistam.man faghat eshgho mashgh kardam. koja ro bayad be esme seyyed emza konam?!

شایسته

آقا قالب نو مبارکککککککک

حرف های صامت

قالبتون خیلی قشنگه ها. مبارک. ولی چشممان بسیار در آمد اذیت می کنه

شهرزاد

اول : قالب جدید مبارک ! دوم : موقع عمل باید دید چه می کنن ولی خوب همین گفتن اش هم فقط شهامت دوم خردادی می طلبه ! [لبخند] سوم : چه قدر این قالب باریکه ! :دی

رامیم

یک نظرسنجی متفاوت: به خاطر کدام خدمت دولت نهم دوباره به دکتر محمود احمدی نژاد رای دهیم؟ http://blog.ramim.ir/?page_id=236

sara

اینجا هم دچار اصلاحات شده...

فردا

امیدوارم! اما طبق اولین جمله که نوشتی عزیز، ظاهرا اینهم شعاری بیش نیست!

دانوب

منکه اشتباه کامنت دادم رو اون یکی پست جو گیر شدم

ارمیا

دلم گرفت....................

ارمیا

دلم گرفت....................