همینطوری رای میاره دیگه!

امروز در کلاس محترم زبان خارجه معلم جوان کتاب کمکی ای که می خواست تدریس کند را گذاشت به انتخاب دانشجویان/البته انتخاب محدود بود بین دو کتاب/ جهت ایجاد نشاط یکی از کتاب ها اححمدی نژاد و دیگری رففسنجانی نام گرفت و انتخابات انجام شد.از آنجا که من آن کتاب را داشتم به دور از تعصبات سیاسی به مححمود رای دادم.در پایان اححمدی نژاد با اختلاف ۵ رای پیروز انتخابات کوچک ما شد.

پ.ن: آخر کلاس معلم جوان با یک افسوس گفت همینطوری میشه که امثاله رای میارن!

/ 10 نظر / 6 بازدید
چت روم بزرگ وبلاگ نویسان ( پاییزیها دیجی چت )

سلام [گل] راستش در مورد احمدی نژاد و رفسنجانی نظر خاصی ندارم .. ولی خوبه که انتخاباتتون سالم بوده نه مثل انتخابات آمریکا و ...... خوشحال میشم به وبلاگ منم سر بزنی . شاد باشی [گل][گل][گل]

یه معلم وقتی می خواد آزادی انتخاب بده هیچ وقت دو تا کتاب خیلی متفاوت معرفی نمی کنه. مگه نه؟ چه انتظاری داری.

نگار

یادم رفت اسمم رو بنویسم[نیشخند]

امین

و همینطور میشه که باز هم رای میارن![عینک] و همینطور میشه که شده[نیشخند]

دانوب

میدونی این استادتون راس میگه( من طرفدار نسل جوونم) بعد اینکه این یارو نوشته خوبه که انتخاباتتون سالمه نه مثل آمریکا من میدونم که انتخابات شما نیس تاریخ مصرف اش گذشته بود فاسد بود.اما امتخابات آمریکا سالم بود اخه تاییدیه بهداشت داشت تو کجایی هان؟؟؟

محمدرضا یزدان‌پناه

این انتخابات به علت حضور تو مخشوش و مغشوش بود. دخالت نهادهای قدرت و حزب پادگانی هم مزید بر علت است. من اعتراض دارم و نتیجه حاصله را قانونی و مشروع نمی‌دانم.

نوه ات

http://armanmanutd.blogfa.com/post-128.aspx یه سر به این بزن.به ما که سر نمی زنی حاجی. عیدت نیز مبارک شد.(دیروز بود عید)

فاطمه

پس چی...فکز کردی همینجوری کشکی کشکی یکی رای میاره... (البته در نود درصد کشکی کشکیه...)