آغاز راه

امدادهای غیبی و آشکار جواب نداد تا اصلاح طلبان پیروز اصلی میدان و حامیان رایحه احمدی نژاد بازنده اصلی باشند.اختصاص حدود ۴۰٪ آرائ کل به اصلاح طلبان ۳۰ ٪ به اصولگرایان ۲۷٪ به مستقلین و ۳٪ به حامیان دولت نتایج نهایی کل کشور در انتخابات شوراها بود.

بی شک بزرگترین پیروزی در تهران اتفاق افتاد.تمام تلاشها برای شکست اصلاح طلبان در میدانی که هیچ مبارزی نداشتند(رای شماری) هم ناکام ماند.علی رغم این که هنوز صدا سیما اعلام رای صندوق هایی را می کند که در آن نام اصلاح طلبان کمتر است ولی شمارش به پایان رسیده و نتایج حدود ۳هزار صندوق مشخص شده.ولی جنگ روانی رسانه ملی! ادامه دارد تا شاید فرجی شود.

آزمون سخت اصلاح طلبان در تهران و شهرهای بزرگ تازه آغاز شده. به زودی تمام ضعف های تهران به اصلاح طلبان و شورای شهر مرجوع می شود و احتمال زیاد بسیاری از توفیقات در رسانه ملی منعکس نخواهد شد.ولی دلمان به این خوش که مردم تغییرات را می فهمند...وظیفه سنگین این عده از اصلاح طلبی اعاده حیثیت از گفتمان اصلاح طلبی است.

گذر:انتخابات شوراهاي شهر اصفهان شبهه‌‏انگيز است(یاران بارن)  /  تلاش براي تغيير آراي مسجد جامعي(شهر فردا)  /  شمارش آراي شوراي شهر تهران پايان يافت(روزنا)  ب/ پيروزي اصلاح‌طلبان در شوراي شهر (روزنا)  /  مشکل اعلام نتایج:پروین احمدی نژاد (آفتاب)  / اعتراض دولت به دولت!(آفتاب)  

نویسنده : حسین ; ساعت ۱٢:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٩/٢۸
تگ ها :