استقبال پلی تکنيکی!!

دیروز احمدي نژاد  به پلي تکنيک رفت...يادم هست که سال گذشته هم قرار بود بيايد.سال پيش شب قبل از تشريف فرمايي هنگامي که ما براي تمرين سنگ رفته بوديم متوجه نيروهاي امنيتي در اطراف سالن شديم.به ما اجازه ورود به سالن تربيت بدني ندادند.در جواب هم نکته قابل ذکري نداشتند.با پرس و جو فهميديم که قرار است فردا صبح آقاي مذکور بيايد.خبر پخش شد و همه خودشان را آماده کردند براي استقبال پلي تکنيکي!! فردا که شد از صبخ همه آمدند جلو سالن .ساعت از 8 گذشت ولي نيامد.يکهو خبر رسيد که رئيس جمهور به سفر خارجي رفته.
يادم نرفته که در تريبون آزاد دو هفته پيشش ياشار يک دعوت پلي تکنيکي از الف.نون کرده بود و بعدها هم که دستگير شد(خرداد 85) يکي از اتهاماتش دعوت رئيس جمهور به مناظره بود.
گذشت...
سيستم انتصابي به خيال خود دانشگاه را از آن خود کرد.يازده نشريه همزمان توقيف شدند.انجمن اسلامي جعلي درست کردند و انجمن اسلامي منتخب را آنهم با 2800 راي نامشروع و غير قانوني خواندندو جالب اين که تابستان، آن هم شبانه ،ساختمان انجمن منتخب تخريب و اموالش به غارت برده شد.سال جديد شروع شد و با فعالين دانشجويي به شدت برخورد شد. احتمالا گمان مي کردند ديگر فرصت مناسبي است تا دکتر بيايد.
اين اتفاق دیروز افتاد تا با يک استقبال پلي تکنيکي استبداد رسواتر شود.

گزارشها را در روزنا / بی بی سی / ادوارنیوز / بازتاب / ایسنا / فارس بخوانید و ببینید.لینک ها در ستون کناری موجود است .گزارش کامل را در اینجا بخوانید.

  
نویسنده : حسین ; ساعت ۱۱:٠٥ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٩/٢۱
تگ ها :