روز از نو

هفت شهر عشق را عطار گشت
ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!!!

پ.ن: ماه رمضان هم می گذرد. افطار کنیم تاریکی هایمان را

  
نویسنده : حسین ; ساعت ٥:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٧/۳٠
تگ ها :

دلدله

میدان از تو خالی تر شده است. چه خوب است که زود  باختی. چه لذتی می برم که صدای ضجه هایت٬ گریه هایت را می شنوم. سطر سطر وجودم را پاک کردم از تو٬ پاک تر کردم از تو!!

توبه نمی کند اثر٬ مرگ مگر اثر کند.

سهم چشمان تو آرامشی جاودانه شد سهم من غروب. هر وقت گریه هایم بس بود بگو. بگو تا های های بعدش را شروع کنم. انگار تمامی ندارد این قصه ما. رخنه کردن تو در وجود من درست مثل «تئوری رسوخ» است در درس انتقال جِرم.

  

نویسنده : حسین ; ساعت ۱۱:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٧/٢٧
تگ ها :

آگهی تقويت به جای تسليت

در پی تاخیر در پرداخت حق­المکالمه و حق­المسامسه دورگوی همراه اینجانب، شرکت مخابرات ایران اطلاعیه­ای بدین شرح منتشر کرد:

بسمه تعالی

ملت غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی

آگاهید که پس از حدود سی سال تلاش شبانه­روزی فرزندان این مرز پاک، در راستای پیوند دادن هر چه گسترده­تر مؤمنین ــ اعم از: مؤمنین به مؤمنون ، مؤمنین به مؤمنات ، مؤمنات به مؤمنین و گسترده­تر از همه مؤمنات به مؤمنات ــ امروزه شاهد آن هستیم که سهم کشور ما از ارتباطات خیلی بیشتر از سهممان از انتخابات شده است.

شرکت مخابرات مفتخر است که پیشتازانه توانسته است از طرفی نرخ این کالای مجازی را همواره در صدر نگه داشته و از طرف دیگر خود را خدمتگذار بزرگ مردم بداند و علاوه بر این در فرهنگ سازی نقش بسزایی را ایفا کند.

لذا این شرکت درصدد است تا در ادامه خدمات خود به مشترکین ، خدمات جدیدی را به شبکه ارتباطات کشور تزریق نماید که بدین شرح اند:   fms / gher'ms / jok'ms / zer'ms / aabgoosht / ngo / cg125

و جای بسی تعجب است که با وجود چنین کارنامه درخشانی هنوز عده­ای از جوجه­های تازه به دوران رسیده قصد دارند تا با قطع و وصل جلوه دادن اوضاع ، فیش خود را نپردازند.

زهی خیال باطل که حامیان ما پابرهنگان و گرسنگان، هم هستند!!

از شما ملت فهیم دعوت می کنیم تا در یک راهپیمایی گسترده در حالیکه گوشی هایتان را بالا گرفته اید فریاد بزنید: الو الو...اِوا الو...الو الو...

پی نوشت:

در پی این حادثه دلخراش جمعیت قلیلی از همدردان این جانب طی مراسمی به یکدیگر اس ام اس زدند که "نگیر، حاجی گوشیش قطعه"."حاجی پول موبایلشو نداده فعلا قطعه".

فامیل های وابسته:nokia 6230i/ اتحادیه صنف بیکاران(ESB) / حاج خانوم / دانشجویان ستاره دار و سوپراستار دانشگاه پلی تکنیک / اعضای محترم نشریه وزین پارازیت / اعضای هیئت علمی اس ام اس باز(دکتر فلان) / خانواده محترم آقا کمال / ...

  
نویسنده : حسین ; ساعت ۳:٤۱ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٧/۱۸
تگ ها :

گرانی آزادی

درد که به استخوان می رسد پنهان کردنش سخت می شود.هر چه چهره­مان را در هم می کشیم ، هرچه دندان به دندان می ساییم. هرچه بغض ها را در گلو، له می کنیم، عاقبت صدای خرد شدن می­آید. استخوان­ها می­شکنند و ما تنها درد می­کشیم، صدای خرد شدن هم به جایی نمی­رسد..............

این روزها آزادی هم گران­تر شده است.از بد   روزگار این بخش یارانه دولتی ندارد.  اما تا   دلتان بخواهد مأمور کنترل قیمت دارد، تا   مبادا کسی آن را ارزان بدست بیاورد.تا مبادا    اصلا خرید و فروش شود.آزادی های مصادره  شده، انبار هم نمی شود، همه اش می  سوزد.

بوزر ماساندن آجیلار؟

بلایا آتلار گیدریم

کورشوم گیبی، ماوزر گیبی، دال گیبی

پاتلار گیدریم(احمدکایا)

...  

(فکر کردی این دردا اذیتم می کنه؟)

(خودمو تو بلاها میندازم و میرم)

(مثل فشنگ، مثل موشک، مثل کوه آتشفشان)

(منفجر میشم و میرم)

 

  
نویسنده : حسین ; ساعت ٤:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٥/٧/۱٥
تگ ها :

بوسه های تلخ

چشمانت به اشاره ای گس من را از یاد بردند.

...آهای ستاره ی شبهای بی کسی

به خلوت تاریک من بیشتر ببار

زمین سرد نبودن توست

بمان ، بسوزان.

پ.ن:مرور لحظه های سخت ....حتی از دست من هم...حتی از دست من هم....حتی از دست من هم؟

  
نویسنده : حسین ; ساعت ۳:٠٧ ‎ق.ظ روز ۱۳۸٥/٧/۱۱
تگ ها :